Umělý kámen budoucnosti DuPont™ CORIAN®

prodejna@amosdesign.cz


Nabízíme výrobu umyvadlových desek pro hotely a administrativní budovy, recepce, recepční pulty, corianové obklady stěn interiérů, kuchyňské desky, koupelnové prvky a další atypické části interiérů z materiálu DuPontTM Corian®.
Exkluzivní doby dodání a mimořádně výhodné ceny díky vlastní výrobě, cenová nabídka zdarma !


 

 

Dokumentace DuPont™ Corian® CZ - link zde: http://corian.cz/Corian/cs_CZ/documentation/index.html

Dokumentace DuPont™ Corian® EN - link zde: http://corian.co.uk/Corian/en_GB/documentation/index.html

 

Představte si materiál, který vypadá přesně jako kámen. Na rozdíl od něj ale nestudí, jde libovolně tvarovat a nepoškodí jej ani zapálená cigareta nebo vystřelená kulka. Představte si umělý kámen DuPont™ CORIAN®!

Corian pult

Čím je DuPont™ CORIAN® tak výjimečný?

DuPont™ CORIAN® je originální povrchový materiál s vynikajícími technickými vlastnostmi, díky kterým nachází široké uplatnění v domácnostech i komerčních a veřejných prostorách. Umělý kámen DuPont™ CORIAN® je neporézní a umožňuje bezespárové spojování.

Překvapí vás vysokou odolností, pevností i nádherným designem. Díky své tvárnosti se stal oblíbeným materiálem designérů, architektů a výrobců nábytku po celém světě.

Jaké jsou další výhody materiálu DuPont™ CORIAN®?

  • je hygienický a jednoduše omyvatelný
  • je snadno opravitelný, bez viditelných stop po renovaci
  • je vhodný i pro silné alergiky

DuPont™ CORIAN® je dostupný v široké škále barev a povrchových úprav. Vybírat můžete z transparentní série nebo úchvatných sytých světlých a tmavých barev.  Prohlédněte si naše barevné palety!

Umělý kámen DuPont™ CORIAN® s nekonečnými možnostmi

Z DuPont™ CORIAN® můžete mít všechno, co budete chtít. Stylový nábytek, bytové doplňky, luxusní vybavení koupelen nebo praktické prvky do kuchyně. Umělý kámen DuPont™CORIAN® nabízí komplexní řešení pro domácnosti, gastronomické provozy, zdravotnická zařízení i reprezentační prostory.

Revoluční materiál DuPont™ CORIAN® přináší svobodu v designu i používání nábytku a dalších prvků interiéru. Nechte se inspirovat projekty realizovanými firmou A.M.O.S. DESIGN!

Záruka 10 let

Na všech stupních výroby i distribuce produktů z DuPont™ CORIAN® dodržujeme přísný standard kvality. Proto vám můžeme na všechny interiérové prvky z umělého kamene poskytnout záruku deset let a skvělý záruční a pozáruční servis. DuPont™ CORIAN® vám přináší jistotu a stálost, které s žádným jiným materiálem nedostanete.

Umělý kámen DuPont™ CORIAN® představuje budoucnost ve vybavení interiérů. Přečtete si více o technických vlastnostech, možnostech použití i barevných paletách progresivního povrchového materiálu DuPont™ CORIAN®. Nechte se zlákat úžasným vzhledem i spolehlivostí DuPont™ CORIAN® a dopřejte svému interiéru to nejlepší!

DuPontTM a Corian® jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky společnosti E. I. du Pont de Nemours and Company nebo jejích přidružených společností.

 

 

Facebook Pošli odkaz známému
AMOS Design - dodavatel interiérů a nábytku » Vytisknout stránku » Mapa stránek » Partneři

Provozovatel stránek:
A.M.O.S. DESIGN, s.r.o. / Beethovenova 641/9, 602 00 Brno / IČO: 634 79 982 / DIČ: CZ63479982
zapsaná u KS Brno / v OR odd. C / vl. 20782