MONTELLI

prodejna@amosdesign.cz

Povrchový materiál Montelli ™ uvedla společnost DuPont na český trh koncem roku 2004, čímž reagovala na požadavek trhu, který má zájem o materiál levnější než je již dostatečně známý Corian ®, ale s obdobnými vlastnostmi.

Povrchový materiál Montelli ™ má podobné vlastnosti jako Corian ®, ale jako pojivo je použita pryskyřice na bázi polyesterů, takže je možné jej řezat, frézovat, brousit i lepit samozřejmě beze spár. Pouze se nedá tepelně ohýbat. Odolává teplotám do 180 st, prokazuje velmi dobré mechanické vlastnosti jako tvrdost, houževnatost, otěruvzdornost a nepoddajnost. Výrobky z materiálu Montelli ™ jsou neporézní a bezespár, proto se do povrchu nevsáknou rozlité tekutiny ani skvrny, takže je odolný proti mnoha typům skvrn.Splňuje všechny hygienické normy. Je proto vhodným materiálem především do kuchyní, ale i do dalších provozů (hotely, restaurace, banky, nemocnice apod.), kde se požaduje vysoká trvanlivost a hygiena.

Barevná paleta Montelli obsahuje sice 49 barev, ale pro český trh bylo na základě dosavadních zkušeností vybráno 8 nejžádanějších barevných odstínů a to jak jednobarevných, tak s malým či větším zrnem.

Na výrobky z materiálu Montelli ™ je poskytována dvouletá záruka, ale protože se jen stěží poškodí, dá se hovořit o téměř neomezené záruční době.

Facebook Pošli odkaz známému
AMOS Design - dodavatel interiérů a nábytku » Vytisknout stránku » Mapa stránek » Partneři

Provozovatel stránek:
A.M.O.S. DESIGN, s.r.o. / Beethovenova 641/9, 602 00 Brno / IČO: 634 79 982 / DIČ: CZ63479982
zapsaná u KS Brno / v OR odd. C / vl. 20782