Využití materiálu DuPont™ CORIAN®

prodejna@amosdesign.cz

Díky svým jedinečným vlastnostem nachází DuPont™ CORIAN® široké uplatnění v domácnostech, komerčních i veřejných prostorách. Vyrábí se z něj okenní parapety, pracovní desky stolů, sedací nábytek, vybavení koupelen, nápadité bytové doplňky a další prvky interiérů.

Zajímá vás, kde všude můžete umělý kámen DuPont™ CORIAN® využít? Nabízíme vám několik tipů, jak nejlépe zúročit výhody materiálu DuPont™CORIAN®.

1. V koupelnách

V koupelnách jsou na použité materiály kladeny vysoké nároky - musejí být funkční a zároveň naplňovat vysoké estetické standardy. Díky své snadné formovatelnosti, povrchu příjemnému na dotek a barevné variabilitě se stal DuPont™ CORIAN® vyhledávaným materiálem pro výrobu kompletního vybavení domácích i hotelových koupelen. U umělého kamene DuPont™ CORIAN® nemají bakterie, vlhkost a plíseň žádnou šanci.

S materiálem DuPont™ CORIAN® se úklid koupelny stane rychlou, jednoduchou a nenáročnou činností.

2. V kuchyních

Spousta pracovního prostoru, snadno omyvatelné povrchy, stylové úložné prostory na nádobí a potraviny i nádherné kuchyňské doplňky - to vše dokážete v kuchyni vykouzlit z umělého kamene DuPont™ CORIAN®. Poskytne vám maximální komfort, přitom však zůstává velmi osobní a příjemný na dotyk.

Umělý kámen DuPont™ CORIAN® neponičíte ani při krájení zeleniny ostrým nožem a snadno ho udržíte v čistotě. DuPont™ CORIAN® je zkrátka ideálním materiálem do kuchyně.

3. Ve veřejných prostorách

V obchodech, v letištních halách, na nádražích, na recepcích hotelů, v bankách - všude tam se hodí DuPont™ CORIAN®. Produkty z umělého kamene lze maximálně přizpůsobit individuálním požadavkům klienta a akceptovat tak jeho podnikatelský záměr. Elegantní peněžní přepážky, prodejní pulty, recepce, police na uskladnění výrobků a další prvky nebudou postrádat eleganci a styl.

Ve veřejných prostorách oceníte především odolnost materiálu, tvarovou i barevnou stálost a variabilitu. Nábytek a další prvky interiéru se ani při vysoké intenzitě používání neošoupou, nepoškrábou či jinak nepoškodí.

4. V kancelářích

Nechte si vyrobit úchvatný ergonomicky tvarovaný pracovní stůl, originální kancelářské doplňky jako jsou hodiny nebo svítidla, okenní parapety nebo třeba odkládací pult na drobnosti z DuPont™ CORIAN®! Povrch nábytku zůstane vždy dokonalý, i když ho zatížíte monitorem počítače, telefonním přístrojem a spoustou dalších věcí.

DuPont™ CORIAN® využijete  v konferenčních místnostech i kancelářských kuchyňkách - třeba na pracovní desku kuchyňské linky, stylový nábytek nebo na desku konferenčního stolku.

5. Ve zdravotnictví

DuPont™ CORIAN® najde své uplatnění všude, kde je potřeba dodržovat přísné hygienické podmínky a klinickou čistotu. Najdete ho na operačních sálech, v chemických laboratořích, lékařských ordinacích nebo na odděleních pro novorozence  - tedy tam, kde se často operuje s agresivními látkami a složitými nástroji. Nic z toho však umělý kámen DuPont™ CORIAN® nepoškodí.

Bakterie a plísně, které mohou být zdrojem nebezpečné infekce, v prostorách z umělého kamene DuPont™ CORIAN® nenajdete.

6. V gastronomických provozech

Práce s potravinami vyžaduje plnění přísných hygienických norem. Neporézní DuPont™ CORIAN® snadno udržíte čistý. I po letech intenzivního používání bude vypadat stále jako nový.

DuPont™ CORIAN® se skvěle vyjímá v restauracích i barech, kterým dodá jedinečný vzhled. Umělý kámen DuPont™ CORIAN® v průsvitném provedení ozářený hrou barevných světel vytvoří v místnosti tajemnou atmosféru. Nepoškodí ho ani odložená zapálená cigareta.

Umělý kámen DuPont™ CORIAN® se stal oblíbeným materiálem tvůrců prvků do interiérů i samotných spotřebitelů. Produkty z DuPont™ CORIAN® jsou skutečnými uměleckými skvosty s perfektními užitnými vlastnostmi.

DuPontTM a Corian® jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky společnosti E. I. du Pont de Nemours and Company nebo jejích přidružených společností.

  

Facebook Pošli odkaz známému
AMOS Design - dodavatel interiérů a nábytku » Vytisknout stránku » Mapa stránek » Partneři

Provozovatel stránek:
A.M.O.S. DESIGN, s.r.o. / Beethovenova 641/9, 602 00 Brno / IČO: 634 79 982 / DIČ: CZ63479982
zapsaná u KS Brno / v OR odd. C / vl. 20782