HI-MACS

amos@amosdesign.cz

logoLG Hi-Macs ® Přírodní akrylátový kámen™ je masívní homogenní materiál vyrobený ze směsi přírodních minerálů (70%), polymethymetakrylátu a barviva. Je to jediný materiál tohoto typu, kde je chemická reakce při výrobě tepelně usměrňována, což mj. zaručuje stejnoměrnou strukturu desek v celém průřezu u všech tlouštěk i u hrubozrnných struktur. Vysoce moderní technologie zpracování dodává Hi-Macsu jedinečné vlastnosti - vysokou trvanlivost, stálost a odolnost. Je neporézní, snáší vlivy počasí, běžné teploty a každodenní používání bez jakékoliv změny či známek opotřebení. Zpracovává se stejně snadno jako dřevo, spoje dílů jsou neviditelné, může se tepelně tvarovat, je příjemný na dotek, snadno se udržuje - všechny tyto vlastnosti umožňují zhotovit z Hi-Macsu individuální design dle přání zákazníka bez jakýchkoliv omezení.

Charakteristické rysy:

  • kompaktní neporézní struktura odolná proti opotřebení
  • nenasákavý, nehořlavý, tepelně a chemicky odolný
  • hygienický, neviditelné spoje beze spár vč. integrovaného dřezu či umyvadla a obkladu stěn
  • možnost kombinace barev a materiálů
  • snadná údržba, jednoduchí oprava, dlouhá životnost, neomezené možnosti designu

Hi-Macs se vyrábí ve více než sto barevných odstínech v šesti vzorech o síle 12 mm, 9 mm a 6 mm. Do Evropy se v současné době dováží v 68 barvách ve všech šesti vzorech. Ve všech odstínech se také dodávají různé tvary a velikosti dřezů a umyvadel. Hi-Macs zvyšuje eleganci a harmonii Vašeho životního prostředí přirozenou krásou, spojením výtvarného návrhu a kreativity. Na všechny výrobky dodané autorizovaným zpracovatelem poskytuje výrobce LG Chem záruku 15 let - to je opradový doklad o kvalitě a trvanlivosti materiálu Hi-Macs. Výrobcem Hi-Macs je LG Chem, který je klíčovým členem společnosti LG, Soul, Korea s 57-letou tradicí ve světovém obchodě. LG je druhou největší jihokorejskou společností, má 50 sesterských společností činných v chemii & energetice, elektronice & telekomunikacích, službách a financích. LG Chem působí na 3 kontinentech, má 7 výrobních závodů, výzkumné středisko v USA. Vedení pro Evropu - LG Chem Europe- sídlí v Ženevě, Švýcarsko.

Kvalita a zodpovědnost vůči životnímu prostředí:

Výrobce obrdžel certifikat ISO 9001 - kvalitativní normu pro výrobní postupy a ISO 14001 pro ochranu životního prostředí. V roce 2001 získal materiál osvědčení NSF. Státním zdravotním ústavem Praha byl Hi-Macs posouzen jako vyhovující pro styk s potravinami dle českých zákonných norem.

Facebook Pošli odkaz známému
AMOS Design - dodavatel interiérů a nábytku » Vytisknout stránku » Mapa stránek » Partneři

Provozovatel stránek:
A.M.O.S. DESIGN, s.r.o. / Beethovenova 641/9, 602 00 Brno / IČO: 634 79 982 / DIČ: CZ63479982
zapsaná u KS Brno / v OR odd. C / vl. 20782